Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy opel corsa c vízkék/...

Adott egy opel corsa c vízkék/zöldes kék színű kocsi a csomagtér ajtó totál sérült kuka és nem találtam színazonosat. De egy nagyon jó alapotba nagyon jó árba találtam egyet víszont az sötétkék színű. Megoldás?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy ne üssön el annyira, hogy a motorháztetőt is arra a színre festem házilag de ezt elengedtem nehéz körülményes fényező meg drága jelenleg erre nekem.

De! Láttam olyat, hogy egy csík megy végig középen a tetőn és a motorháztettőn.

Erre gondoltam hogy ez ugyan az a szín lenne mint a csomagtér ajtó színe. Igy akkor elég dizájnos lenne. Kérdésem az hogy az a csík az valami kocsira ragasztható csík vagy az is festék és házilag megoldható?

Ha ragasztható csík akkor melyik termék ajánlott?


jún. 5. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az autónak van színkódja, kevernek festéket olyan színben. Egy kis kézügyességgel szinte türhetőt lehet fújni.
jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb ha fóliát tetetsz, vagy teszel rá.
jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy nem festek mert nincs semmi baja a motorhaztetőnek és költségesebb is lenne... Inkább egy ilyen matrica sötétkékbe végig a tetőn és a motorhazteton. Így a dizájn is megvan és a szín is előre jön a sötétkék csomagtartóról.
jún. 5. 20:35
 4/5 A kérdező kommentje:
jún. 5. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Ki nem szarja le ha más színű.

Ha még nincs pénzed fenntartani akkor add el.

jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!