Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift( Régi) automatavá...

Varadiur kérdése:

Suzuki Swift( Régi) automataváltóval mennyire megbízható konstrukció?

Figyelt kérdés
Maga a swift az manuális váltóval egy megbízható konstrukció, mennyit "rondít" ezen az automataváltó?

aug. 29. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal lomhább, deműködik
aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semennyit. Jók. Sokat fogyaszt, 4 fokozat szóval autópályán bőg mint állat, de cserébe megbízható. A fogyasztás ami miatt inkább a manuálisat szokták választani.
aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Semennyit. A családban mindenféle szwift volt a gyártás kezdete óta, de a mai napig minden példány automata váltós.

az én első szwiftem ezres volt, természetesen automata váltóval,vonóhoroghal, uánfutóval.

a napokban néztem meg, megvan-e még? Nos igen, azóta is érvényes műszakival, hibátlan váltóval pedig 30 éves..az utána eladottak is használatban vannak, érvényes műszakival, hibátlan váltóval. Egyetlen egy váltóban nem kellett olajat cserélni.


a nejem szwiftje 1.5-ös, automata kétajtós. megy mint állat. Lámpánál treffen áll a külsőben, a belsőben látják, hogy mellettük öreglány, egy szar szuzukiban..-ezt legyorsuljuk...nos nem, mert a nejem is tud taposni(egy darabig)


a kérdésre a válasz...nagyon megbízható..persze itt a hozzáértők másként látják.

távolkeleten dolgoztam, ott sikeres autó volt.(a suzuki minden tipusa, akár motor, akár autó)

aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!