Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet benzinszag indítás...

Mitől lehet benzinszag indításkor az utastárben?

Figyelt kérdés
Vagy kipufogószag. Pár napja kezdtem érezni. Indítás után pár másodperccel kezdődik, eltart egy-két percig, de amint elindulok, megszűnik. Irgalmatlan meleg volt és van, nem tudom, hogy azzal lehet-e összefüggésben. Ma kétszer indultam vele, mindkét alkalommal éreztem. 42 fokot mutatott az autó hőmérője az elsőnél, mikor beszálltam. Ez egy 16 éves Octavia, benzines, 200e km van benne. Lehúzott és feltekert ablaknál is egyformán éreztem.

aug. 27. 18:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az 1-es és a 2-es octavia közt van némi átfedés, pl az 1.6-8 szelepes motort mindkettőbe tették. Közben kiderítettem, hogy az a kis cső a tankszellőztető szelephez tartozik, tehát akár még emiatt is érezhetsz benzinszagot. Mindenesetre érdemes ránézni arra is.
aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!