Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra g 1.2 vagy 1.4...

Opel astra g 1.2 vagy 1.4 esetleg 1.6 benzin motor jó választás lenne első autónak egy friss jogsis srácnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hogy egyértelmű legyen. Tudom, látatlanban nehéz söt lehetetlen eldonteni, hogy mi a jó, s mi nem. Viszont, nekem az lenne a kérdésem, hogy rutint szerezni, első autónak jó választás lenne? Pont ezen gondolkoztam egy ideje g astrakat nezegetek ,csak benzin motor.

Plusz, meg annyi lenne a kérdésem, hogy kb egy elfogadható állapotú kb mennyibe kerül? 400-500 ezerért jókat kapni?

Köszi


aug. 27. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó lehet. Olajfogyasztásra hajlamosak, de ha jó állapotú akkor első autónak megfelelő. Max. töltögeted az olajat.
aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én nem értem ezeket a "mi lenne jó első autónak" kérdéseket.

Első autónak, meg másodiknak, meg ötödiknek is olyat kell venni, ami abban az élethelyzetben szükséges, és persze meg tud az ember fizetni.

Vagy eleve abból indulsz ki, hogy első autót úgyis össze fogod törni, szétcseszed a váltóját, mert úgy használod, mint Kalányosék a cigánylaposon?

aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1. Köszi, annyi még, hogy szerinted kb 500 ezerért jó allapotuak vannak? Köszi.


#2. Nem, viszont mindenképpen benzines kéne mert nem sokat járnék vele. Azért kérdezem hogy első autónak, pl ne egy 250lovas tuningolt passatot vegyek, mert bevallom, nekem kezdőként az sok lenne.

aug. 27. 14:31
 4/7 anonim válasza:
G astrából láncos benzinest ne vegyél, mert egy hulladék.
aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akármilyen Autót kérdezek mindenki szidja. Mindegy milyet. Nincs olyan amire valaki azt mondta volna hogy jó.
aug. 27. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy 60 lovas autóban is meghalsz, hogy ha hülye vagy és úgy vezetsz...


Ha nem mész sokat és azt is inkább városban/faluban akkor elég az 1.4, legalább nem zabálja le a gatyád.

Azt viszont nem tudom 500e-ért milyet kapni... Nem patika állapotút az tuti.

aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

400-500-ból norámlis állapotú G astrát nem kapsz, az inkább 700 körül van.


1.2 halott

1.4 vagy 1.6 döntsd el a saját közlekedési szokásaidhoz melyik megy jobban

aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!