Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor korrigálásnál előre,...

Amikor korrigálásnál előre, egyenesen kimegyek, merre kell indexelni?

Figyelt kérdés
Ugye nekem holnap lesz a vizsgám, és nem szeretnék amiatt megbukni hogy parkoláskor nem indexelek. Ha korrigáláskor egyenesen megyek vagy tolatok ki, tehát se jobb, se balra nem kormányzok, akkor merre kell indexelni? Ha tippelnem kéne gondolom jobbra, mert arra indexelünk akkor is, ha a főútvonalról egyenesen haladunk tovább, de nem vagyok benne biztos.

aug. 25. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így vizsga előtt kell megkérdezni?
aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha parkolóhelyen belül mozogsz, nem indexelsz semerre. Ha kilógsz a parkolóhelyről, akkor a parkolóhely irányába, hogy lássák, nem poénból álltál meg, hanem parkolás céljából. Egyébként én annó még hibavonalat sem kaptam arra, hogy sikeres parkolás után elinduláskor nem parkoltam. Oktatóm utólag mondta, hogy kellett volna, pötyögtette is az ujjait suttyomban, csak nem értettem, mire céloz vele, de áruház parkolójában igazából senkit nem izgat.
aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha se jobbra se balra nem mozdítod a kormányt akkor nincs miért indexelni.

Az egy másik kérdés, hogy mit korrigálsz, ha sehova nem mozdítod a kormányt?🤔

aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!