Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Németországban élek. Használtautót szeretnék venni 10-14 ezer euró között. Főleg városi és városok közti közlekedésre kellene, de fontos tényező az is, hogy évente 3-4 alkalommal autópályán is mennék vele 2-3 ezer kilométereket. Egy olyan autót szeretnék, ami megbízhatóbb és jól szervizelhető, márka nem számít. Milyen autókban és milyen motorokban érdemes gondolkodnom? Ennyi pénzért lehet megbízható autót venni?

aug. 24. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehet ennyiért autót venni.
aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Mindenképpen benzinest, legalább háromezer köbcentist, tíz évtől jóval fiatalabbat, érvényes műszakival, automata váltóval, ne legyen javított a kaszni, és ne legyen török-arab által használt lefingott darab.
aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Olyan autót vegyél ami tetszik és szívesen vezeted. Semmi mással ne foglalkozz, hallgass a szívedre.
aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Honda civic
aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyilván olyan autót vegyél, ami neked tetszik, és felel meg az elvárásaidnak. Mindenki olyan autót ajánl ami neki jó, viszont nem vagyunk egyformák
aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bármelyik népszerű benzines kompakt tökéletes erre (Ha a hazabumlizáskor is befér a berlini Toblerone).

Én Golf-ot néznék elsősorban, de a Focus, Civic, Corolla is jó választás lehet

aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én japán b@zi vagyok, így benzines toyotát ajánlok neked. Corolla, Yaris és társai. A hibrideket nem szeretem. Az a pár autópályázás bármilyen autónál belefér, bár egy elektromos eléggé szívás tud lenni a töltők keresgélése miatt.
aug. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, ez nem egy speciális felhasznás. Báemelyik kompakt jó erre, ami tetszik. A motor felszerelstésg használt kocsinál meg úgyis kompromisszum kérdése. Megnézed a kínálatot, kiválasztod a legjobbat, ami belefér a keretbe. Szerintem így érdemes elindulni, nem pedig fordítva! Hiába szeretnél te egy full felszerelt 310Le-s 2.0T-t, ha a pénzed nem elég hozzá.
aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8/8: persze nen egy igásló kell nekem, csak egy egyszerű autó. Például néztem egy 2015-ös mazda 3-t 2.0 benzinmotorral (93e km) autohero-n, nekem elég lenne már ez, de volt aki a rozsdával ijesztegetett, autohero meg egy online kereskedés, nem tudok az autó alá nézni. Mégis jobbnak tartom az online vételt, mert így bevizsgált autókat tudok venni, ellenőrizhető előélettel és garanciával. Másik amit néztem az 2015-ös VW Golf Sportsvan 1.4 TSI (72e Km), de itt meg nem tudom mennyire rizikós tubós motorba belemenni.
aug. 25. 10:06
 10/11 anonim ***** válasza:

A hírhedten rohadó Mazdát látatlanban megvenni nem rizikós, de egy második generációs TSI-t, amin már rég kiküszöbölték az kezdeti típushibákat meg igen?

Eleve ne látatlanban akarj autót venni, mint zoknit a neten

aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!