Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyiért milyen autót vegyek?

Ennyiért milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy swiftem volt,kinottem

Szeretnek valami “komolyabb” autot

Amiket nezegettem azok az a4 b5-ok, b2 vectrak, a keret rá 400.000 nagyon max 500. Ti mit vennétek a helyembe?


júl. 14. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Tedd el a pénzt, gyűjts még hozzá, addig maradjon a Swift.
júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
500 ezerből A4 🤣🤣🤣 maradj a Swiftnél öcsi még pár évig.
júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
400-ból még bicikliből se kapsz igazán komolyat
júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem fogsz ennyiért normálisat kapni. Ha feljebb akarsz lépni az 1 millió ftnál kezdődik.
júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Tudsz venni a4-et 500ből is természetesen aztán visszafogod sírni a swiftet.
júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

500 ezerből max másik Swiftet vegyél, vagy esetleg egy WagonR-t vagy Ignist talán, de inkább maradj a Swiftnél ennyi erővel. Többi más autót ennyiért max hulladékot veszel. Oké hogy van A4 ennyiért, de azok közül mindegyik egy kivérzett agyonhajszolt hulladékkupac amivel talán 1 hónapig elgurulgatsz vele nagy vigyorral, aztán hiba hiba hátán, mész a szervizbe és ráköltesz 800 ezret ha nem többet, vagy felgyújtod valami elhagyatott helyen. Vectrát inkább felejtsd el, azok komplett rozsdakupacok, még a C Vectra sem jó, rakat Opel típusbetegséggel, hasonlóan mint az F meg a G Astrák, nem jók azok.


Inkább gyűjtsél össze erre a meglévő összegre még 1 milliót, addig használd a Swiftet ha annyira kell az autó, mert a semminél még az is sokkal jobb, ha szükséged van autóra. Aztán ha lesz kb másfél millió ft-od autóra, akkor keresgélhetsz abban az árkategóriában egész normális elfogadható gépeket. De akkor se az Audit meg a prémium márkákat keresd. Én a VW, Skoda autókat javaslom ha ragaszkodsz a némethez. Ha Olasz akkor Fiat, Lancia, de inkább a Japán modelleket javaslom mondjuk a Toyotát, azokból lehet jókat találni, és sok gondod nem lesz velük, azok össze vannak rakva.

júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Álmodik a nyomor.
júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!