Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a Ford jó vétel lenne...

Ez a Ford jó vétel lenne ennyiért?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 8. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem rozsdás az alja akkor lehet jó is, viszont ez a lehető legjobb motor bele.
2023. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Képek alapján rendben van,nem is kínálat alja,akár lehet jó vétel.De mint minden autónál alaposan át kell vizsgálni,kívül szép attól még lehet szétrohadva az alja,dőlhet belőle az olaj vagy motor/váltó hibás akár.

Amúgy vegyél már valamit légyszíves mert a fél hahut feltetted már ide a napi 5 kérdéssel

2023. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó féle
2023. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

150 ezer kiló méterrel kuplung csere?

Na ez érdekes!

Vagy tekerve van, vagy szét lett hajtva.

Én még ilyenről nem is hallottam, nekem 270 ezer van benne és még mindig a gyári van benne.

Ez a hirdetés árverés.

Külföldi kocsi, vissza van porgetve az óra.

2023. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vajon miért kell kitakarni a rendszámot, ha leinformálható?

Kuplungcsere 150k km alatt?

MUltikormány leírás szerint, képek alapján nincs benne stb stb

2023. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 Az igazi ős tehetségek 70-80.000km alatt is haza vágják a kuplungot. De volt szerencsém már idős néni Suzukiján is cserélni. Ő 38.000Km-nél szét robbantotta a tárcsát😃. Amikor elindult utána, már tudtuk, hogy ez se fogja tovább húzni.
2023. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármelyik szerelő 5 perc alatt visszatekeri az órát és mivel külföldi kocsi, le se tudod nyomozni mert nincs regisztrálva.
2023. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Jó vétel lenne ennyiért? Nem. Kevesebbért sem.

Többért, jobb állapotban? Akkor sem.


A 2-es Focus 1.6-os motorral egy BENZINTEMETŐ. Amit megspórolsz az autó árán, azt majd az üzemanyagköltségen triplán elveszíted.


Városban 10 literes lesz a fogyasztásod vele. Inkább nézzél egy dízelt, ha nem üzemanyagra akarod költeni a pénzedet. Ha többet mész városon kívül, de nem akarsz dízelt, akkor az 1.8-as benzines motorral vegyél 2-es Focust.

2023. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8asra ne hallgass, amatőr sofőr. 6,5 literrel simán eljártam vele, a büdös életben nem evett 10 litert. ha padlóig taposod és nem kíméled akkor igen. 800 km-t is mentem vele autópályán 140-nel, akkor sem evett annyit. városban sem fog.
2023. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

"8asra ne hallgass, amatőr sofőr."

Azt megnézem, hogy városban hogyan tudsz 6,5 literes fogyasztást kihozni egy 1.6-os benzines Focusból.


Autópályán 140-el mennyit forog a Focusban az 1.6-os motor, profi sofőrkém? A légellenállásról hallottál már?


Szerintem bőven elég esti mesét hallottam tőled, nyilvánvalóan provokációnak szántad a válaszodat, mert rögtön személyeskedéssel kezdted az első mondatodban.

2023. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!