Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes vásárolni motoros...

Hol érdemes vásárolni motoros ruhát?

Figyelt kérdés

Ausztriában vagy hol? Alpinestars, farmer érdekel.. a trilobitenek csak olyan regulár szárúakat árulnak itthon azt meg utálom mert lebeg.. meg hogy néz ki..

Ki hova jár ki vásárolni?

Itthon nincs semmi..



#Alpinestars, farmer, motoros ruha, hol érdemes vásárolni
aug. 24. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott, ahol találsz neked megfelelőt. Nekem pl. nadrágból rövidített szárú kell, mert L-es a combom-derekam, de M-es a magasságom. Én az óbudai Shoxba járok többnyire, de pl. Honda szalonokban is van ruha, ott van a Superzone, a Serpentize, és még lehetne sorolni. Nyilván nem olyan a motoros ruha, mint a közért, hogy a szomszédban van, hanem akár egy egész napos túra vidékről bejárni többet és megtalálni a megfelelőt. Sőt, bukósisakot pl. vettem már úgy, hogy sokat utaztam azért, hogy egy boltban sokat felpróbáljak, aztán külföldről rendeltem meg kifutó készletből olcsóbban. De személyesen külföldre csak akkor mennék érte, ha határ mellett laknék.
aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ausztriäban van Louis. Nekik van webshopjuk ahonnan tudsz rendelni is online
aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!