Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lehet reális Aliexpress...

Melyik lehet reális Aliexpress-en?

Figyelt kérdés

1. [link]



2. [link]



3. [link]



4. [link]



5. [link]



Szerintetek melyik lehet reális?



aug. 24. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Mit akar az jelenteni, hogy “melyik lehet reális?”?



Ilyesmit aliexpreszről venni bődületes hülyeség

aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem 😞
aug. 24. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Hú ilyet ne vegyél. Az egyetlen aki jól jár az az eladó.
aug. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én se értem, hogy mi az hogy "reális"... Mindegyik reális, ezek valós hirdetések.

De aliról én se mernék ilyeneket rendelni, hiába csábító az ár. Oké, hogy olcsóbb, mint egy itthoni bicikliboltban. De ott legalább egyrészt van garanciád, nem Kínába kell visszaküldeni. Másrészt egy bicikli tele van kopó, fogyó alkatrészekkel. Amiket természetes módon cseréni, javítani kell. EGy itthon kapható ismert márkánál ez nem gond. Bármelyik szervizben megoldják neked, vagy te magad is megrendeled netről és kicseréled. Egy ilyenhoz kötve hiszem, hogy ott lesz a polcon bármi is. Továbba a minőség is kérdéses hogy ilyen, ha csak képről látod.

Melyik az olcsóbb, itthon, ismert márkát venni, amit karbantartásokkal minimum 10-15 évig boldogan használsz? Vagy megvenni Aliról, Temutól 300e-ért, amit aztán pár év múlva dobhatsz a kukába úgy ahogy van? Konkrét ismerősöm is van, aki befürdött már ilyennel.

aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerékpárt csak átvétel után fizetünk a futárnak! Örökre megtanultam azután, hogy alig tudtam visszaszerezni a pénzem, ráadásul egy neves cégtől, miután lemondtam a megrendelést.
aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Azért nem értem amit mondasz mert Amazon-on ha ugyan ezt rendelem meg akkor tudják javítani, de ha Aliexpress-en akkor nem. Igen van olyan pl. az első kerékpár amit küldtem Amazon-on 1200 euró Aliexpress-en pedig 800 pedig ugyan az a két kerékpár annyi, hogy Aliexpress-en több adat található meg róla. Inkább az a kérdésem hogy biztos azt kapom amit rendelek vagy sem?
aug. 25. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, 5-ős kommentelő vagyok, kiegészíteném még azzal, hogy mióta 100-ból 2-szer nem azt kaptam, amit rendeltem, az átvételt is rögzítem a zsebemben videófelvétellel, majd azonnal kicsomagolom videoban, mert ez jó bizonyíték.


Nem volt rá szükség, mert emagról rendelek, és ők szó nélkül kicserélik, de a helyedben óvatos lennék és videora venném a kicsomagolást.

aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!