Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ronda turaendurók miért...

A Ronda turaendurók miért jöttek divatba?

Figyelt kérdés
Régen a sportmotor számított igazi motornak ès az volt a normál szerintem.
aug. 24. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy kinek mi ronda a szubjektív. De vezess le több száz kilométert, egy seggel sportmotoron, görnyedt tartásban, a kis plexi mögé kuporodva, kemény futómű és a szar utak párosításában, akkor elgondolkozol, hogy nem-e lehetne ezt az utazást kényelmesebben megoldani. Erre jöttek a túraendúrók. Kényelmes futómű, és üléspozíció, az utasnak is! Nem kell széjjel forgatni mint a sportmotort, és a kedved tartja, akkor elhagyhatod az aszfaltozott utat is. Sportmotor már kiveszőben van. Talán a Yamahánál olvastam, hogy utcára már nem is gyárt sportmotort. megveheted, de nem lehet forgalomba helyezni.
aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerinted az én motorom is gáz? 1988-as tuareg, a bal szélső az.


[link]

aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy pont nem te döntöd el, hogy melyik az egyetlen motor, ami szép
aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vannak akik 500 km et mennek sport motorral. Túráznak
aug. 24. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Előbb legyen saját tapasztalatod, utána majd rájössz,hogy a sportmotor ne túrázásra van. Vagy amit te mondasz az is inkább a sport-túra kategoria, nem egy kuporgó üléspozicióval és tenyérnyi utasüléssel.
aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!