Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túraendúró 1M-ig?

Túraendúró 1M-ig?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jelenleg egy Yamaha '94-es XJ600-asom van két éve mint tanulómotor, amiről - a magyar utak minőségére való tekintettel - szeretnék túraendúróra váltani.


Nem földutakon szertnék crossozni hanem csak műúton használnám illetve motoron is úrvezető vagyok, nem kell, hogy erőgép legyen.


Szempontjaim:

- 185cm magas vagyok, 83 kg-os

- max 75-80LE, min: 48-50LE

- Alacsony fogyasztás, alacsony fenntartási költség

- Könnyű javíthatóság (az utóbbi két szempont az XJ-ből adódik, az faék egyszerűségű)

- (ABS nagyon jó lenne)


Nagyon szimpi a BMW F650-es sorozat, de nem tudom mennyire lehet még hozzá alkatrészeket szerezni. Egyáltalán nem vagyok BMW mániás úgyhogy bármilyen más tipus szóbajöhet.


Előre is köszönöm a segítséget.


2021. dec. 9. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Suzuki dl650, yamaha tdm.Bmw nagyon jó a 650 gs ki ne hagyd.strapabíró, elnyűhetetlen van hozzá minden
2022. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!