Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hivatalos márkaszervizbe...

Hivatalos márkaszervizbe vihetek alkatrészt, hogy ezzel kérem a cserét? Nem utasítják vissza?

Figyelt kérdés
Lengéscsillapítót kell cserélni (1-et, hyundai i40, 11 éves), és a márkaszerviz bruttó 60e-ben méri az anyagot. Neten meg találni 10e-től. Tegyük fel, az a legalja, de 20e-ért már csak lehet jót kapni. Nyilván nem kötelező oda vinnem, hanem mehetek máshova is.
aug. 14. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Így van. Például a leggagyibb vitt alkatrészre hogyan vállaljon a szerviz garanciát mikor a sok ócskaság még fél évet sem bír ki.
aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10: lengéscsillapito csere után miért kéne futóművet állítani? 😮😮😮😮
aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A kérdést egyszerűen azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, hogy mi újság ezen a fronton. Legvégül elfogadtam a szerviz ajánlatát, kis engedményt kérve. Többe kerül, de legalább biztos lehetek benne, hogy jól elvégzik, és jó anyagok kerülnek beépítésre (legalábbis bízom benne).
aug. 15. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!