Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó belsejében lévő...

Az autó belsejében lévő műanyag darabokat lehet polírozni?

Figyelt kérdés
Van a kocsimban több kisebb könnyen kivehető műanyag rész amik nagyon karcosak, és szeretnék javítani rajtuk. Van hagyonányos polírgépem amivel a kocsit szoktam fényesíteni, érdemes lehet ezzel a műanyagokat is kipolírozni? Illetve milyen szivacsot érdmes hozzá használni amennyiben lehet ilyet?
aug. 9. 16:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Középkonzol keretre gondolok egyébként, sebváltó körüli gyűrűre, kilincsekre, stb
aug. 9. 16:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet de 100% osan szép nem lesz. Én amennyire lehet szintre csiszolnám és lefújnám valami gumis bevonattal vagy fóliával hogy takarja le az egészet és akkor azért szebben fog kinézni.

Nekem volt régen olyan autóm aminek a beltér elemeire nem vigyáztak szinte minden csupa karc volt ráadásul fényes elemek voltak. Én lefóliáztam ilyen karbonszerű fóliával és még jobban is nézett ki mint az eredeti. Aki megvette tőlem az autót meg is jegyezte hogy jobb mint a gyári kinézete. Mondtam neki hogy ha egyszer leszedi akkor elég csúnya látványra számítson, de mondta hogy ameddig övé lesz az autó nem fogja leszedni.

aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!