Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi célt szolgál a fűkasza...

Mi célt szolgál a fűkasza tanksapka belsejében található műanyag "bigyó"?

Figyelt kérdés

Ha letekerem a sapkát azon belül található egy nyeles műanyag valami! Fogalmam sincs mi célt szolgál,illetve okozhat-e problémát annak hiánya? Az enyémről sajnos letört!

(A mellékelt képen látszik,hogy mire gondolok)



jún. 11. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
És hol a kép?
jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valamiért nem engedte az eredeti szövegbe beilleszteni!


Hátha így:


[link]

jún. 11. 23:06
 3/7 47. ***** válasza:
93%
Hogy ne hagyd el, arra szolgál.
jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohh értem, köszönöm! Gondolhatták volna! :D Csak mostanában nehezen indul.. És gondoltam mivel ez a benzin tankban van/bele ér a benzinbe, így annak hiánya esetleg gondot okozhat! De akkor ez irreleváns,csak tartja,hogy ne hagyjam el! Szuper, köszönöm a gyors választ!
jún. 11. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha vici lyuk is a sapkán, akkor ott szívja be a levegőt, mikor fogy a benzin a tankból. Ha nincs rajta akkor külön kiszellőztetője van
jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez azért van hogy ne hagyd el.

Viszont nem kell a sapkán lyuknak lenni a szellőzéshez ahhoz hhogy mégiscsak ott szellőzzön a tank. Ne csavard rá a a tankra állat módjára!

jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bimbózó indítási nehézség általában láthatatlan repedezés a benzincsövön, de nem ritka az se, hogy a szivatóhimba nem jól illeszkedik. Ha a karburátor cucli nem lesz majdnem tele, hanem inkább csak félig, akkor elég valószínű egy filléres benzincsőcsere. Néha a szívótorkon az a műanyag közdarab a karbi és a henger közt olyan, hogy reped, azt se mindig könnyű kiszúrni, az is ezt a hibát kezdi okozni. A sokat futott gépeknél még a főtengelyszimmeringek kopása is így kezdi mutatni magát, főleg amikor melegen leáll (mondjuk egyszer majdnem cseréltem így szimmeringeket csapágyastul, ahogy illik, de előbb egy zsírúj karbit rápróbáltam, azzal tökéletes volt, tehát csak membránszett lett a vége). Henger és forgattyúsház csavarjait érdemes ellenőrizni, hogy nem lazulnak-e, az is tud ilyet mutatni, és a legolcsóbb javítás érzéssel jóra húzgálni őket.
jún. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!