Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van Szegeden megbízható...

Van Szegeden megbízható autószerelő? Volt, hogy még az olajat se cserelték ki, volt, hogy direkt kértem a jó olajat és valami legolcsóbbat tettek bele, voltak ennél sokkal nagyobb átverések is. 4 szerelőt próbáltam már.

Figyelt kérdés

Olyan kéne aki tényleg lelkiismeretes.

Boltam már 4nél a város különböző pontjain az évek alatt, mind átvert de tényleg mind.


Feleségem kocsija. Direkt én vittem, mert őt mégjobban átverték.

Rosszul vagyok már attól, hogy több szerelő előtt műgelyekbe veszekedni.

Belefáradtam éjjel nappal melózok nincs ehhez huzalmam már.


Fizetek szívesen csak amit kérek és amit ók mondanak, hogy kell azokat csinálják meg.


Tudtok jó szetelőt?



#Szeged #autószerelő #autószerviz #kocsi javítás #gépjármű szervíz #kocsi szerviz
aug. 7. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Egy olajcsere nehogy kifogjon már rajtad.

Egyszer megnézed és már tudod hogyan kell cserélni.

Egy szerelő díjából tudsz venni egy rampát és már meglehet csinálni, vagy ha van aknád akkor is jó.

aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én a Kiss Autószervizhez jártam mindig, sosem volt gondom vele. Hétvezér utcában vannak
aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!