Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha autószerelő lennél, akkor...

Ha autószerelő lennél, akkor te is bevállalnád?


#AUDI A6 C7 AllRoad Quattro 3.0 TDI
júl. 26. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
én bármit bevállalok
júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez a faszi egy kokler, meg azt sem tudta, hogy hatul van a vezerles a kocsiban.

Amugy nem, quattro felesleges, plusz fogyasztas csak, legrugo felesleges plusz hibalehetoseg, allroadra sincs szuksegem, 3.0 tdi egy betegagy, a 2 literes motor jobb. Az automata valtot meg utalom es ebben is szeret megdogleni. Ez a kocsi tele van idozitett bombakkal, nem kellene.

júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy hátul van a vezérlés? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A motor hatuljan a tuzfal (kaszni) fele. Cserehez lokharito le, motor ki, hutok ki.
júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az vagyok🤣 Mit kéne be vállalni? Egy ilyen autó birtoklását vagy a csinálását.

Birtokolni nem szeretném, nekem az autó egy használati tárgy. Ezért járok 2 kerék meghajtású, keresztmotoros, 4 hengeres autóval. Jó ez az autó amíg nem kéri a lóvét. Akkor viszont szereti enni a bukszát. Amikor autót vettem igyekeztem kiszűrni a hibafaktorokat én is. LED-es fényszóró, csak úgy röpködnek a százezrek, dsg váltó szintúgy szereti a pénzt. Ezek a kocsik 10 éves korukra sokszor elég lefingottak (a videóban utal is rá) . Ezért vettem 4 éves Skodát helyette. 140.000km-rel szervíz könyvvel flottakezelőtől. 4 éve hibátlan pedig mentem vele 100.000km-ert. 1db agy csapágy csere volt eddig a periodikus szervizeken kívül.

Ami szintén egyszerűbb. A vezérlés csere pár óra kényelmesen. Pár dolgot félre hajtok, jobb első kerék le és már ott is vagyok. Szerintem mi szerelők sem szeretünk a sajáttal kínlódni "ingyen". Mikor pénzért csinálhatjuk másnak. 😉

júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit kell bevállalni rajta?

Birtokolni nem, napira ott a céges új autó, hobbira meg értelmezhetetlen.

júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mivel nem mindenkinek életcélja folyamatos használat mellett az autó folyamatos istápolása is. Rengeteg olyan minden van benne, amire semmi szükségem egy autóban. Nagyjából betegágy az egész, de mindenkinek szíve joga azt választani amit szeretne.
júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Inkább kihagynám, idiótaság is meg fölös pénznyelő.
aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!