Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 TDI Skodát vettem,öreg...

1.9 TDI Skodát vettem,öreg darabot (2001). Vezérlést cserélt rajta a szaki,azóta hangosabb a motor.ugyanilyen gép van másik is a családban,az2x ennyi km-rel is halkabban jár.Ismerős szerint elrakta a vezérlést az adagolónál a szaki.Igaz lehet?

Figyelt kérdés
A szaki azt mondta hogy jó így.A kinyúlt szíj miatt volt csendesebb a csere előtt.

#vezérlés #hangos TDI #öreg autószerelő
júl. 16. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább lyukas a kipufogó. Ha elrakta volna a vezérlést, akkor gyengébb is lenne és többet is fogyasztana.
júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komoly szaki lehet, ha ilyet mond, hogy megnyúlt a vezérműszíj.

Az meg nem nyúlik, csak berepedezik, elöregszik.

Ha nyúlna, nem is stimmelnének a fogak a végére.

Valamit félrerakott, vagy eltekerte valamelyik bordáskereket.

Ami rizikós az 1,9 fosvágeneken, veztengely nincs ékelve, főtengelyen meg az ék hajlamos eltörni, és elforog a bordáskerék.

júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. szerintem kamuzik. valószínűbb hogy rosszul rakta össze. átviszem máshova. magyarországon igazábol nincs garancia.
júl. 17. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!