Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarorszagon meg fog szunni...

Magyarorszagon meg fog szunni az autos oktatas, es a szulok fogjak tanitani a gyerekeiket?

Figyelt kérdés
aug. 3. 09:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%

Vizsgat ugyan ugy kell tenni.

USA-ban úgy működik hogy a középiskolásoknak van vezetés óra. Szoktam is néha látni ezeket az oktatóautókat, ezen kívül tanulói engedélyyel vezehetnek a szülő mellett, majd le kell vizsgázni vezetésből hogy teljes értékű jogosítványuk lehessen.

Én nagykorú voltam mikor kiköltöztem, ezért nem kellett tanulói engedély de kérhettem volna azt is miután megcsináltam az elméleti részt. Soha senki nem kérdezte hogy ki tanított vezetni, csak az volt a lényeg hogy a vizsgát megcsináljam. Szóval egyből megcsináltam az elméletit és a gyakorlatit is.


Ha a magyar vizsga ugyan olyan szigorú marad mint most akkor esélytelen hogy valaki levizsgázik, úgy hogy a szülei tanítják vezetni. A szülő nem is tudja a vizsgaútvonalat és aki már 20 éve szerzett jogsit az már azt sem tudja hogy mik a követelmények pl hogy a vállad felett hátranézel irányjelzés előtt, előzésből való visszatéréskor is kell irányjelezni,ugyanis a valóságban ezeket senki nem csinálja.


USA-ban a nullarol 2 ora alatt megtanitok valakit úgy hogy átmegy a vizsgán.

aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!