Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Huzamosabb városi használat...

Huzamosabb városi használat után elkezd csörögni a vezerműlánc, miért?

Figyelt kérdés

Opel Astra J 1.6 cdti . Ha varoson belul, rovid tavon hasznalom akkor kb 1 honap utan inditas utan borzalmasan csorog a lanc, mintha beleerne a muanyag vezeto sinbe, egy ido utan elhallgat… de viszont ha elmegyek egy hosszabb utra, kb 300 km autopalyas gyorsabb tempo, utana nem csinalja, es lehet megint rendesen kozlekedni vele varosban rovid tavon, aztan kb 1 honap mulva megint rakezdi…


Tudom hogy ez a kocsi nem varosi kocsi, de kenyszer helyzet van. Igazabol igy kezelheto a helyzet hogy elmegyek hosszabb utra minden honapban, engem csak maga a jelenseg oka erdekelne, mert eleg fura.


Volt hogy mindig hosszabb tavokon tudtam hasznalni, es elment 15 ezer kmt (olajcsere periodus) ugy hogy egyet nem csorrent a lanc, szoval nem magaval a lanccal van a gond, foleg hogy vasarlaskor csereltem lancot is.


Lehetseges hogy a kartergaz ahogy felgyulemlik es nem tud elparologni mert nem melegszik fel a motor, hogy ez okozza? Nem megfelelo olajnyomas a feszito patronoknal, habar az olajnyomas lampa sose villant fel.



aug. 2. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!