Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire vállalható VW Golf...

Mennyire vállalható VW Golf mk6 2.0 CR TDI (140) városi használatra? Lehet-e probléma belőle?

Figyelt kérdés
Tudom hogy dízel nem való városba de ez már nem a régi turbó dízel. normális és értelmes válaszokat várok

júl. 28. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Igazából semelyik autó nem való városra, max az elektromos, de használhatóak.
júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2.0cr jo konstrukcio, de nem varosba valo, sot maga a dizel.ennek ellenere sok taxis ezt hasznalja.

Ha rovid tavokrol beszelunk en hibridet vagy elektromosat vennek.

júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megveheted. Nekem ilyen motoros golf variant-om van dsg-vel. Sokat megyek vele városban is, soha nem volt belőle probléma, 1-2 hetente kell mennem vele egy hosszabb távot (kirándulás, vásárlás stb.) Neked is ezt javaslom, de szerintem mindenkinek van pár hetente egy kicsit hosszabb útja, aztán olyankor szépen kitisztul és rendben lesz. Ismerőseim nagy része is dízelt vett városba, soha nem volt problémájuk, legfeljebb olyan, ami benzinesnél is előjöhet. Egyébként itt a gyakorin csak annak javasolják a dízelt, aki minden nap Rómába jár dolgozni...
júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!