Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Ibiza Cupra 6l tuning?...

Seat Ibiza Cupra 6l tuning? Többi lent.

Figyelt kérdés

Adott lenne majd egy Seat Ibiza Cupra 6L 1.9 Tdi. Autószerelő szakmát fogok végezni. Szerintetek egy teljeskörű motor generál/tuning(kovácsolt dugó, nagyobb turbó, nagycooler, szinter kuplung, nyitott rendszer stb.) mennyi lenne HIVATALOSAN?- úgy, hogy én csinálom.


TROLLKODÓ EMBEREK MEHETNEK TOVÁBB MÁSHOVÁ!!!


Normális válaszokat köszönöm.



aug. 2. 12:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Bame még kocsid sincs, se pénzed és már itt jár az eszed!?

Lassíts....

Egyébként nekem 100lovas PD TDI-m van, full gyári, és ezért dicséri mindenki hogy de ritka, de szép. szerintem többet ér mindennél.

Egyébként 100loval is megy mint az állat. A 160lovas Ibiza egy brutál vadállat, minék tuningolni még!? Tudom, ültem már olyanban. Bakker először szerezz vezetési tapasztalatot, tudok olyan 19 évest aki a börtönben ül mert túl erős autó volt alatta zéró tapasztalattal, meg olyan 60 évest akinek a gyere meghalt miután oda adta a nagy autót hétvégén.

aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!