Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes odaadni az eladó...

Érdemes odaadni az eladó autóhoz a télikerék garnitúrát,vagy azt külön jobb eladni?

Figyelt kérdés
júl. 31. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Na vajon melyik, mit gondolsz?
júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Külön több időd elmegy vele, de valószínűleg több pénzt is kapsz érte.

Hogy érdemes-e az attól függ, hogy mennyit ér az időd.

júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet plusz opció és inkább ezt válasszák.

Próbáltam elérni gumit borzasztó nehéz.

júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy írják attól függ mennyi időd, energiád van vele foglalkozni, külön árulgatni, fogadni az érdeklődőket, esetleg futárral feladni ha úgy kívánják.

Pár éve eladtam egy öreg autómat. Nem ért már sokat. Volt hozzá szó szerint egy fél autónyi gyári, többségében vadonat új pótalakatrészem. Valamennyi pénzt össze tudtam volna belőle szedni, ha fölpakolgatom a netre. De nekem nem volt kedvem ezzel foglalkozni. Inkább odaadtam mindet az autóval együtt.

júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes eladni a pólódat úgy hogy ingyen oda adod a nadrágot is vagy inkább külön adod el?
aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erdemes eladni kis plusz pénzért a kocsihoz.

Külön el lehet de nehéznek mondanám. Lehet hetekig hirdeted

aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!