Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik karosszériáshoz vigyem...

Melyik karosszériáshoz vigyem az autómat?

Figyelt kérdés

Lett a tornyon egy nagyobb lyuk ami egy szerelés közben derült ki, addig napi használós volt az autó. Az egyik lakatos azt mondja hogy meg kell venni kompletten a torony javító elemet, ki vágni a régit és azt be hegeszteni a másik azt mondja hogy nem kell új torony hanem elég a régiből kivágni a rozsdás részeket és meg kell foltozni. Árban nagy különbség nincs.. kb 50 ezerrel lenne olcsóbb a foltozós megoldás.


Én nem értek hozzá ezért nem tudom hogy hova vigyem kire hallgassak. Láttam olyan véleményt is hogy ne engedjem kiszedni a gyári tornyot mert ha egy mm-el is arrébb hegeszti mint a gyári helye akkor a futóműves nem tudja majd beállítani rendesen a futóművet. Meg hogy állítólag nagyon silány minőségűek a javító elemek.


[link]



júl. 29. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Etap garazs Marci, de en lehet elengednem az egesz autot. Lesz ott mashol is gond.
júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van is. A többi részéhez már meg vannak a javító elemek… ezt azonban eddig nem láttam. “Szerencsére” csak az egyik oldala ilyen
júl. 29. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen már csak a teljes toronycsere segít. Ha nem csinálják meg profin, akkor egy nagyobb kátyúnál felüti majd a sárvédő közepét. Tipikus Lada betegség.
júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen,Lada betegség.Kivágni és bele az új tornyot,de alatta is kihegeszteni!

Jó szopás javítani....

júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Tornyot lehet hogy csak a lövegcsővel együtt bírsz cserélni. Láttam az ukránoknál pár ilyen lerobbant tornyot mindig együtt cserélték.
júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy Ladát még érdemes javítani?

Ha jól értem, akkor ez minimum 33-35 éves autó lehet, nem?

júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze. Van egy 18 éves autóm is arra egy forintot nem költök csak ha nagyon muszáj. Egyébként idén tölti a 40-et
júl. 29. 10:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Az az autó ha el jut erre a szintre mint ez a Lada, megy a bontóba.
júl. 29. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!