Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 26 éves Corollám...

Van egy 26 éves Corollám amire éves szinten 100-150e.ft-ot ráköltök, ebből kifolyólag jó állapotban van, szeretem is,viszont azért mert öreg megérné lecserélni valami fiatalabbra?

Figyelt kérdés
Vagy én vagyok kicsit elfogult az autóval kapcsolatban, hogy még mindig kitartok mellette és más már rég eladta volna? Esetleg amire le tudnám cserélni az esetleg egy E12 Corolla, vagy egy Mk2 Focus. Érdemes lenne? Ezek is 5-8 évvel fiatalabb autók csak. Családi autó révén 2 gyereket fuvarozok vele, évente 6-7e. kmt megyek.
júl. 28. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldöntened. :)

Nekem 39 éves Toyotám van, nem válok meg tőle.

júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen Toyotád van? Napi használós az autód? Nekem csak ez az egy van és napi használós.
júl. 28. 09:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Napi használós.
júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"Van egy 26 éves Corollám amire éves szinten 100-150e.ft-ot ráköltök, ebből kifolyólag jó állapotban van"

:) :) :) :) :)

júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a bibi, hogy oké 150 ezret költesz rá évente, ami a mai világban annyira nem sok, viszont egy használt autó meg lutri, simán előfordulhat,hogy amit veszel az elsőre jónak tűnik, aztán kiderül, hogy egy betegágy, és jóval többet költhetsz rá. Azt mondom, hogy hacsak nincs egy igazán jó vétel az ismerettségi körödből, olyan autó akinek tényleg gondos gazdája volt, akkor ne add el,mert a mostani kocsidat legalább ismered. Az meg,hogy egy autó fiatalabb, nem jelenti azt,hogy kevesebbet kell rákölteni. Sajnos inkább fordítva van.
júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

26 évest, 20 évesre cserélni?

Dicaprio a csajait még ok, de autót így jó eséllyel teljesen felesleges.


Azonban 2 dolgot fontolnék meg mégis.

Egyrészt mennyire rohad, mert oké, hogy most az elmúlt két évben elment 100k-ból, de következő 2 műszkain átmegy lakatolás nélkül?

A másik a biztonság, és utazási körülmények, ha már gyereket fuvarozol, érdemes belegondolni, hogy mennyire vannak védve 2 légzsákkal. És mennyire lennének mondjuk egy 6-8 légzsákos, kevésbé proladó, fáradó karosszériában ABS-sel, ESP-vel, klímás utastérben stb.

Mondjuk akkor is inkább 2 generációt frissítenék, ha van rá pénz

júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Másik lutri 20 éves autóra semmi értelmét nem látom lecserélni Újra esetleg igen, ha bármilyen szempontból nem felel meg.

Nekem egy 19 éves autóm van, ami 7 éves korában haszáltan került hozzám. Tulajdonképpen semmi baja, csak öreg. Még csak nincs is szétrohadva. Ezért maradt második autónak, egy újat rendeltem mellé. Az fiatalabbal megyek hosszabb 1000+ km-es utakra, pl. külfüldre, mert mégis csak üzembiztosabb elviekben. Semmilyen alkatrésze nincs elfáradva. A régebbi meg napi használatos akár városon belül. Így is azért próbálok rá vigyázni, nincs elhanyagolva, nem az utcán éjszakázik a jégesőben.

Ha valamelyiktől meg kellene vállnom, hát nehéz kérdés lenne... Érdekes, hogy amit újonnan rendeltem, az első új autóm, ami nem hazsnáltan került hozzám. Sokkal modernebb is. AndroidAuto, meg ledmátrix, stb... de valahgy mégsincs úgy hozzámnőve.

júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Bármilyen más kocsira jóval többet kéne költeni és nem biztos hogy olyan megbízható lenne.
júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne cseréld
júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!