Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné váltani?

Megérné váltani?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 2002-es audi tt cabirom van.

Nagy kis kulonleges szeretem,de elgondolkodtam a cseren

Nyilvan erzodik mar a kora. Lenne mit szervizelni

Jelenleg meg 1.3-4millio kozott el tudnam adni.

Esztetikailag tokeletes.

Anyagiakat illetve stilusom nezve,A3-ra tudnam cserelni.

Abbol egy 2011-es kocsit talaltam 2 millioert. Egyenlore kepeken lattam csak. Nekem mar az ujjabb tipusnak tunik. Legalabbis nem az elso szeria.

Lany vagyok,23 eves.

Ti mitcsinalnatok a helyembe?

Kivulrol a Tt,sokkal jobban tetszik,de ha meg nalam marad 1-2 evig utana cserelnem valoszinu igy is ugy is,csak mar nem tudnam eladni ennyiert

Annyira nem is ertek az autokhoz,igy tanacsokat elfogadok.



márc. 15. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A TT már befektetesnek is jó. Mivel nem gyartják már a sorozatot. Én rendberaknám es vigyaznek rá, hasznalnam tovább boldogan!

A váltassal az a baj, hogy fizetsz az átírásért, lesz egy első szerviz, és ha tsi motoros az A3 akkor azert pl egy vezerműlanc csere simán kinézhet barmikor terven felül.

márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Add el szerintem és vegyél olyat amilyet szeretnél. Jobban megéri arra költeni a pénzt, amit meg akarsz tartani.
márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.2 Tfsi amit neztem.

Az milyen?

márc. 15. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
A kisköbcentis turbós motorokat azért hanyagolnám.
márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy lecseréld! Legjobb Audi modell a TT. Gyors, jó tuningra, jól néz ki, bármelyik másik Audi modellt legyorsulná, a Cabrio változat pedig még nagyon ritka is. Ha pedig mégis lecseréled, akkor A3 helyett S3-at vagy RS3-at vegyél, abból is tuningoltat.
márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1.2 TFSI fenntartása teljesen vállalható, ha nem eszi az olajat. Benzint tekintve nagyon takarékos, viszi t egy egyszerűbb motorhoz képest több a munka vele, valamivel drágább a szervizelés. Ha nincs tartalékod/benzinkúton akarod hagyni a pénzt, akkor az 1.6 MPI 102 LE motort keresd.
márc. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!