Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné váltani?

Megérné váltani?

Figyelt kérdés

38 órát vezettem le eddig.Kb a 30.óráig abból állt a vezetés hogy az ügyeit intéztük, volt hogy húsz percet is vártam a kocsiban amig beszélgetett.Pár órája kezdtünk el a városon belul is vezetni nemcsak egyenes uton menni oda ahol neki dolga van.Rákérdeztem hogy állok amit ő szerintem magára vett mert teljesen megváltozott a stílusa azóta csak úgy sorolja a hibáim és ha elrontok valamit b***megol nekem meg kiabál.

Teljesen elvette a kedvem a vezetéstől..


2019. máj. 25. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
En valtottam volna a tizedik ora utan, es meg jol fel is jelentettem volna, a sajat ugyek miatt.
2019. máj. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az érdekes még nekem hogy mindenfele varosba voltunk mar csak epp ahol vizsgazom majd ott nem vezetgetunk..Volt ahol mar ötször voltam ,de vizsgautvonalak közt meg van olyan ahol meg egyszer sem.

És akkor még ő tesz megjegyzeseket..

2019. máj. 25. 03:00
 3/8 Armstrong01 ***** válasza:
Sürgősen válts! Azért fizetsz hogy veled foglalkozzon amíg vezetsz, nem a saját dolgaival. Velem kétszer csinálta ezt az első oktató a második eset után be mentem a suliba és szóltam, hogy ezek az okok miatt váltanék oktatót.
2019. máj. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amiatt vannak kétségeim hogy akkor megint elhuzodik a vezetés amig uj oktatot kapok, plusz az uj kocsit is megkéne szoknom.

Lassacskán azt érzem sosem lesz meg a jogsim.

2019. máj. 25. 04:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon megfontolandó, javasolt a váltás, de körültekintően, hogy a másik valóban jobb legyen...

Az ilyen stílusú oktatásnak nem sok értelme van, ha kisebb települések között ingázik a tanuló, nem sokat tanul.

Tanulni olyan helyeken lehet ahol megvannak a leckéhez szükséges feltételek, párhuzamos közlekedés, kanyarodó sávok, buszsáv, stb, stb.

Természetesen a tanuló "tudásának" függvényében.

Nem az első órán mennek be a csúcsforgalom közepébe...

Annyit viszont megjegyeznék, hogy a vezetés tanulás nem abból áll, hogy vizsga útvonalakon köröznek a tanuló autók.

Nincsenek fix vizsgaútvonalak, olyan van, hogy "ha a vizsgán erre jövünk".

Nyílván sokat segít, ha a tanuló valamennyire ismeri a környéket, amerre irányítják, de a forgalmi vizsgán nem reklamálhat, hogy "erre sosem jártunk"

Az oktatók is kb annyit tudnak, hogy egyik-másik vizsgabiztosnak merre vannak a kedvenc kitérői (egyirányú utcák, jobbkezes kereszteződések, korlátozott forgalmi övezet, stb), de lényegében bármerre mehettek a vizsgán, neked annyi a dolgod, hogy a szabályokat betartva követed az egyenesen-jobbra-balra utasításokat.

Nem kell tudni, hogy merre jártok, csak azt, hogy amit csinálsz, az szabályos.

2019. máj. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nyilvan ense azt akarom hogy betanulom azt a par utvonalat, én csak annyit irtam ha már az oktato hozta szoba hogy eleg sok vizsgabiztos azt mondja huzzak az utvonalak kozul és elmondta ezeket az utvonalakat akkor egyszer igazan belefert volna abba a 38.oraba hogy mindegyiken végig menjunk.Azzal is tisztaban vagyok ha huzok utvonalat ha nem a vb barmikor kozbeszolhat hogy tegyek másfelé kiterot ezért is irtam nem betanulni szeretnem azt a par utvonalat.De nyilvan nem hatrany az ha eppen azt huzom és már jártam arra.Mindenesetre köszi hogy szantad az idot egy ilyen hosszu kommentre és felvilagositottal arrol amit mar tudtam:D

Egyebkent mindenkinek ment a zöld :)

2019. máj. 25. 05:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Réges régen váltani kellett volna! Már ne haragudj, de te fosod a pénzt? Egy szolgáltatásért fizetsz, pont olyan, mintha elmennél fodrászhoz, aki csak a hajad felét vágja le vagy a manikűrös csak az egyik kezedet lakkozza ki, ezekért sem szólnál?

Keress egy másik oktatót, akivel vezetsz annyit, amennyit kell, hogy mindent megtanulj! Ezt a 30 órát vedd tanulópénznek.

2019. máj. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az elmondásod alapján ez jattot akar.
2019. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!