Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban élek és 5 éve...

Németországban élek és 5 éve itt vásároltam egy 2013as évjáratú Q3 Audit. 2.0 TDI motorral szerelt 7 sebességes, Quattro verzió. Mennyire nehéz Magyarországon eladni?

Figyelt kérdés
Természetesen első körben honosítom az autót. Ahogy néztem 5 millió forintot kérnek hasonló példányért, hasonló km futással. Bár az enyém 80% autópálya használattal szerezte a 260k kmt. Ebből is sok volt az egy indítással 300 akár 500 km megtétele. Jó állapotú autó, végig vezetett szervizkönyvvel. Hamarosan költözök haza és itt nem lesz szükségem erre az autóra. Otthon inkább rövid távokat fogok menni, ezért szeretném eladni. Mennyire lehet nehéz eladni?

júl. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az átlag magyar 500 ezer forint körül vesz autót.
júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom... ettől tartok.
júl. 27. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem a legjobb, sok a km, kutya nem hiszi el, hogy te használtad és nem nepperkedsz.

Egyébként ár kérdése.

júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez is igaz.. tartok tőle nehéz menet lesz,de remélem azért nem egy megalázóan alacsony összegért kell majd eladjam.
júl. 28. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!