Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 320D 100kw Miért...

BMW E46 320D 100kw Miért nem indul?

Figyelt kérdés

Az a gond vele hogy amikor be akartam indítani nem indult de mèg nem is tekert. Olyankor megütöttem kézzel az ews dobozt és utána nehezen de indult.

Most azt produkálja hogy amikor be akarom indítani fel villan az ABS lámpa és csak kattog valami a biztosíték doboznál és nem indul hiába ütom meg az ews dobozt.

Olyan mint ha zárlat lenne valahol mert a fűtés sem kapcsol be se kép se hang. Van valakinek valami tippje? Az aksin jól meg van húzva a saru és az is furcsa nekem hogy amikor rá adom a gyújtást hallom mint ha valami kis áram meg zizzene a motornál

Nem tudom hogy mit csináljak vele

Szerelő soha nem ér rá már hívtam 3 de mindenki el van foglalva

Valakinek volt hasonló ?



júl. 27. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kattogás lemerült akksi is lehet. De ez az ütögetés inkább kontakthiba-gyanús.
júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress másik szerelőt. Mi ezt nem fogjuk tudni megoldani itt.
júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem megoldást kértem ! Ha nem tippet.
júl. 27. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
De most erre milyen tippet lehet adni szerinted? Az biztos hogy valami elektronikai hiba, valószínűleg már több is van egyidejűleg.
júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

PL: ha járt már valaki így és sikeresen orvosolta a hibát akkor csak van valami tanácsa hogy mit nézzek meg ilyen esetben elsőre.

Azt is tudom hogy így nem lehet 100%-os megoldást mondani de hát hát valaki gyanakszik a felsoroltak alapján valami alkatrészre.

júl. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!