Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM kategóriánál hol van...

AM kategóriánál hol van leadminisztrálva, hogy valaki váltós,vagy automatával vezet, és majd erre vizsgázik?

Figyelt kérdés

A héten irattam be a fiamat segédmotoros jogsira, és mondtam az ügyintézőnek, hogy váltósra szeretnénk a jogsit. Erre az volt a válasz,hogy az most mindegy, és a papirokon sem volt semmi ilyen jellegű kérdés.

Értem én,hogy majd amivel gyakorol és vizsgázik, de csak le lesz valahol ez könyvelve,pl a vezetési kartonján. Azért is kérdezem,mert itt olvastam olyant,hogy volt aki meg automatával ment,és mégsem volt a jogsijában a korlátozás, tehát ennyi erővel a fordítottja is előfordulhat.


júl. 27. 01:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Am-re megy akkor manualis váltós, ha B jogsival vezet segedmotort akkor csak automatat vezethetne
júl. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!