Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon Cupra MK2 vagy egy...

Seat Leon Cupra MK2 vagy egy Ford Focus ST MK2?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ma egy feletébb érdekes illetve egy nem megszokott kérdéssel kell fordulnom hozzátok.

Ti melyik autót választanátok szívesebben?ÉS miért?

Sajnos e két autó között dönteni lehetetlen, ezért ici-picit a segítségeteket kérném.

Ford esetében 2006-2011

Seat esetében 2007-2010


Kizárólag ebben a két autóban gondolkodom.(Legszivesebben rájuk szavaznék,de ha valakinek van még jó ötlete az nyugodtan írja le. :) )

Előre is köszi!



júl. 24. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Seat Leon Cupra MK2 (350 le, 2.0 TFSI)
Ford Focus ST MK2 (226 le, 2,5 V6)
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Fóka (amúgy 5 hengeres, nem V6, de így is jobb a hangja, mint bármilyen sornégynek)
júl. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

A Seat Leon Cupra gyárilag soha nem volt 350 lóerős, szóval ez valami kókányolt tuning, ami időzített bomba, már csak ezért se azt venném. Egyébként én nagy VW meg Német autó fan vagyok, és kifejezetten imádom a 2.0TSI/TFSI motort, de ebben az időszakban még, pont nem tartozott a legjobb motorok közé, így ez megint egy red flag!


Ettől függetlenül valószínűleg egy Leon Cupra-t vennék, de kizárólag gyári állapotban lehetőleg a 265 lóerős kivitelt.

júl. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Focust választanám az 5 hengeres motor különlegessége,karaktere miatt.Ennek a Leonnak a kinézete sem jön be nekem,ugyan a Ford sem a szívem csücske ebből a szempontból de jobban tetszik
júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ford! 2 Fordom is van nem kérdés
júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább a Focust, a Volvo motornak jó hangja van benne!
júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!