Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Európában melyik országokban...

Európában melyik országokban könnyű illetve nehéz autóval közlekedni?

Figyelt kérdés

1 éve van jogsim, és sokat vezetek pesten + vidéken, de még nem jártam külföldön és olyan helyre szeretnék először elmenni ahol könnyen boldogulnék. Horvátországot és Szlovákiát néztem már, és elég egyszerűnek tűnnek az utak. Szerbia felé nem mernék elindulni mert a buszos nyaralásokból regeteg szűk szurdok és sziklás út maradt meg emlékként. Ausztriába max nyáron mernék elindulni a hegyi utak miatt, Olaszország pedig szimpatikus lenne viszont az már elég hosszú út lenne egy kezdőnek.

Szóval érdekelne milyen helyeket tudtok ajánlani és nem ajánlani, illetve mennyire értettek egyet az állításaimmal? Leginkább olyanok válaszát várom akik több országot is megjártak már autóval, vagy esetleg busz/kamionsofőrök :D


júl. 23. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
69%

Nem sok értelme van ennek a kérdésnek. Ausztriában sem csak hegyi utak vannak. Viszont Szlovákiában, Szlovéniában ugyanúgy vannak hegyi utak. Tehát ilyen módon nincs értelme beszélni az adott ország útvonalairól.


Vezetési kultúrában szerintem a közép-európai régió a legjobb. A nyugati országok nagy részében az emberek egyszerűen nem tudnak vezetni, lassan mennek, az első necces helyzettől leblokkolnak. Tőlünk keletebbre/délebbre jól vezetnek az emberek, csak épp őrült módon is, így sajnos sok a baleset. Jártam mindenfelé autóval Európában, és tényleg ez a német-osztrák-lengyel-szlovák-cseh-magyar-horvát közlekedés a legjobb. Lehet haladni, de nem jellemzőek az őrült sofőrök. Nyilván mindenre van példa, de ez a nagy átlag.

júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!