Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus, Fiesta vagy Opel...

Ford Focus, Fiesta vagy Opel Corsa E?

Figyelt kérdés
Max 8 éves autót keresek 3-4M-ig. Nőként, városban és autópályán is fogom vezetni. Melyik típust érdemes nézegetni inkább? A Fiat Punto is tetszik, de a törésteszt miatt elbizonytalanodtam.
júl. 21. 12:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"nem kellene túltolni ennyire a sztárolást"


Sztárolást?! Én épp Opel fújjolást olvastam fentebb, különösebb indok nélkül. Csak olyanokkal, hogy mert PSA az összes Opel, meg mert nem fejleszt külön haszongépjárművet, stb. De akkor bizonyára félreolvastam... És ezek szerint az meg kifejezett "sztárolás", mikor azt írom, hogy egy Focus-Fiesta-Punto-Corsa kategóriában egy jól felszerelt K Astra is szóba jöhetne.

júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
36%
Azért szerencsére van élet és választék a K Astrán kívül....
júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nekem Corsa E van és meg vagyok vele elégedve. Most 9 éves. Nőként, városban és autópályán is használom napi szinten. 10 ezer km-enként kap friss olajat és időben cserélve van minden, a csereperiódusnak megfelelően. Megfelelő karbantartással nagyon hálás kis autó. Semmi baja nem volt eddig, ami miatt kellett volna vele rohannom a szerelőhöz.
aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!