Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Otthoni felhasználásra milyen,...

Otthoni felhasználásra milyen, megfizethető árú motordiagnosztikai eszközt lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Elsősorban VW konszernes autók vannak a családban. Fontos lenne, hogy ne csak hibakód kiolvasást és törlést tudjon,(ilyenem van) hanem feltanítást is lehessen vele csinálni, például páromnak most takarítottam Fabiáján az EGR szelepet, és utána tudtam meg, hogy ezt is fel kellene tanítani.

Aliexpresses link is jöhet, (vannak elég komolynak tűnők,) ha valakinek van bevált diagnosztikája onnan, vagy ha elég egy egyszerű ELM327 -et vennem, amihez van jó program.

Köszi előre is a segítséget!



júl. 21. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ELM szintű sz/rok semmit nem érnek.

Veszel egy tört vcds kábelt és mindent is meg tudsz csinálni, amit ezen a szinten kell

júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Köszi!
júl. 21. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom 1-eshez. Vegyél egy VCDS-t VW csoportos autókhoz az a legjobb.
júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Köszi neked is! Már megrendeltem Aliexpressről ;)
júl. 21. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Óvatosan az ilyesmivel az aliról.
júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!