Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan segítethetnék a páromnak?

Hogyan segítethetnék a páromnak?

Figyelt kérdés
A feleségem most csinálja a jogosítványt. Ez a második autósiskola és negyedik oktató. Engem okol amiért nem sikerül neki mivel én nem tanítottam meg neki a vezetést. Nekünk váltós autónk van ,ő csak automatát vezet. Nem tudom hogy segithetnék neki. Teljesen rá van stresszelve és fenyeget hogy ez miatt hagy el.

júl. 20. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a saját példámat:

A párom -akkor még csak barátnőm volt- beíratkozott egy ATI-s tanfolyamra.

Miután tudta hogy nagyon régóta vezetek, sőt naponta ült mellettem, megkért hogy segítsek.

Azt válaszoltam, csak azt tegye amit az oktató mond, mással ne foglalkozzon.

Ha majd levizsgázott, akkor elmondom/megmutatom, szerintem mi az ami a hétköznapokban hasznos és értelmes.

Ugyanis teljesen más a vizsgán elvárt viselkedés, hozzáállás, protokoll, mint a leszaladok a piacra/elviszem a gyereket/....stb. teendők.

Így is történt.

Sikeresen levizsgázott, aztán szép lassan "átidomult" a mindennapi közlekedéshez.

Nem mondom, hogy ez a legjobb megoldás, de esetünkben bejött.


Különben ha emiatt el akar menni, akkor nyisd az ajtót!

júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha automatán tanul, akkor mit fog kezdeni a kéziváltós autótokkal?
júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem ha levizsgázna, akkor vagy vennének automata váltósat, hogy mindenki tudja vezetni, vagy pedig egy második automata váltós autó lenne még mellé.
júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#13.

Aztán majd a váltójavítást követő számla rendezésekor hallgathassa a pasi, hogy "mi a frásznak vettünk automatásat?" 😂

júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!