Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékcsapágy csere volt a...

Kerékcsapágy csere volt a kocsin.Azóta mielőtt áll meg az autó visszaüt a pedál. Lehet-e az, amit a szervíz mondott, hogy öreg a gumi, ráadásul téli, megnyúlik a melegtől és ezért csúszik, amitől bekapcsol az abs?

Figyelt kérdés

júl. 17. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Igen, simán. Azért öreg téli gumival 80+ fokos aszfalton közlekedni öregem, biztos való neked autó?
júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
A f#szomér' nem tudja leadni a bontóba a kotláját az, aki nem tudja fenntartani...? Miért kell minden más közlekedőt veszélyeztetni azért, mert Te még a kopóalkatrészeket sem tudod megfizetni...?
júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Remélhetőleg csak egy fának fog neki csapódni és nem a szembe jövőnek.
júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Májusba vettem a kocsit, és egyfolytában javítva van, fog kapni gumit, miért kell úgy szídni az anyámat, hogy nem is tudjátok a hátteret?
júl. 17. 15:59
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Van egy olyan sejtésem, hogy azért a fékek is cserére szorulnak lassan.
júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, azt mondta a szerelő, akihez megvétel után vittem átvizsgálásra meg vezérlés es olajcserére, hogy a fékek jók.
júl. 17. 16:16
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Ennyire nem kell hülyének nézni másokat. Persze, csak úgy süvítenek a javítások, csak egy nyamvadt gumit nem sikerült venni rá, ugye? Add le a f#szba a bontóba, oda való.
júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akartam venni, csak otthon is voltak bajok es nem tudtam. Vannak időszakok minden ember életében amikor megszorul.
júl. 17. 16:38
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért vettél autót?

És miért pont vásárlás után viszed átnézetni? Azt nem előtte kellett volna?

júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért vettem, mert előre nem tudhattam hogy jönni fog a szar az életembe. Amikor vettem akkor egy ilyen olcsó kategóriás belefért, mint ahogy az alap szervizek is. Csak sajna fel kellett éljem a tartalékaimat családi gondok miatt. Erre jött ez a futómű gond. 1 hónap után akartam gumit venni, de akkor jött a baj. Az jogos, hogy előtte kellett volna átnézetni.
júl. 17. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!