Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2003-as évjáratú...

Van egy 2003-as évjáratú Citroen C2 1.1-es benzines autóm, de nem indul. Mi a baja?

Figyelt kérdés

Hengerfej tömítés, valamint vezérléscsere történt nála, ezt követően nem indul el. Gyújtásra reagál, majd amikor tovább fordítom a kulcsot, olyan hangot ad ki, mintha elmenne az áram, az autó nem indul és nem is pörget, a műszerfal Economy módot mutat.

Azóta lett cserélve benne önindító és akkumulátor is, be lett tolva, bikázva, próbáltuk resetelni, de sajnos semmi nem változik, továbbra sem indul. Általános hibakód olvasóval ki lett olvasva, de csak az Economy módot jelzi, mást nem.

Tud esetleg valaki segíteni abban, hogy mi lehet a probléma, mit lehetne még megpróbálni? Esetleg tudnátok ajánlani egy szerelőt Székesfehérvár környékén?



júl. 14. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden érzékelő, testkábel, vezeték vissza lett kötve?


Én 1x szívtam hatalmasat, mert renyónál egy motorvezérlő testkábelt nem csavaroztam vissza hátul a hengerfejre.

A büdös életben nem gondoltam volna, hogy az aluházas motorvezérlő, ami a kasznira van rácsavarozva, még egy külön kis testkábel is kell neki...


1 hónapig keresgéltem a neten is, míg végül rájöttem.


Addig csak az immo lámpa égett, indítózásra nem csinált semmit.

júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önindító testkábele vissza lett rakva? Direktbe nem próbáltátok meg hajtatni? Egyáltalán a gyújtáskapcsolótól elmegy az áram az önindítóig?
júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!