Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sporttúra motor hosszú túrákra...

Sporttúra motor hosszú túrákra meg pályázni is!?

Figyelt kérdés
Eddig naked Kawasaki Z750em volt első és második generációs is. Keresek olyan motort amivel hosszú túrákra el tudnék menni akár Transzfogarasra kényelmesen, de ha úgy alakul akkor egy alsóközép szintű tudással pályázgatni is. Nem pályáztam még de szeretnék. Nyaralni viszont már voltam és átok a fenéknek egy 5-600km-es túra. Eddig amig kinéztem az egy Yamaha Fz1s amire talán elmondható, hogy mindkét helyre alkalmas. Kicsit drága nekem, mert max 2 millióm lenne rá, azok meg 2.5-ért vannak. Milyen hasonló típus jöhet még szóba?

júl. 13. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
BMW R1250RS
júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemrossz, de egy picit több mint 2 millió az áruk
júl. 13. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Honda Pan European-t kapsz már 2 misi alatt, és biztos,hogy hosszú túrákon se csalódnál benne.
júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
R1200RS sincs ennyiért? Erőben kicsit gyengébb, de amúgy hasonló felépítés.
júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem voltam egyértelmű. A pályára nem autópályát értek hanem versenypályát. Tehát nem a nagy testű echte túramotorokat keresek.
júl. 13. 16:35
 6/6 dirtboy ***** válasza:

pl a kisebb testvére


[link]

júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!