Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki WagonR+ 1.0 vagy 1.3?

Suzuki WagonR+ 1.0 vagy 1.3?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Melyik motorral szerelt változatot vegyem a WagonR-ből? 1.0 vagy 1.3? Az 1.3-asból is van 76 lóerős illetve 94 lóerős. Melyik megbízhatóbb? Napi 50 km-t ingáznék az autóval.

júl. 11. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd a legerősebbet
júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1.0-val van tapasztalatom, napi használatra teljesen elég volt. Autópályán nem jártam vele. Jól meg is bántam, hogy eladtam.
júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

#2


Kinél mit jelent a napi használat ugye. 53 lóerő egy közel egytonnás kasztnihoz? A sarki boltba épp ki lehet vele ugrani, vagy pár kilométert odébb vonszolni magad vele, de amúgy én ezt is nem is nevezném autónak. Inkább valami városi fűnyíró... lassabb vele közlekedni konkrétan, mint egy biciklivel, cserébe mondjuk nem ázol meg.

júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
#3: Butaságokat irkálsz, simán leszaladtunk vele 4-en Gyulára meg Kassán is voltunk meg a fene se tudja még merre csak ezek ugranak be, mint messzebbiek. Simán bírta a tempót. Aki nem hiszi járjon utána.
júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Legolcsóbb legyen klíma nélkül csak városban használva akkor 1.0, ennél többet vársz, akkor 1.3. 76 lóerős szelepszárszimering típushiba, 93 lóerősnél pedig a váltó csapágya. Igazából mindegy, az erősebbet ha találsz belőle jó állapotút.
júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#4


Jól van 🤣🤣 Nem azt mondtam, hogy nem megy le. Biciklivel is el lehet menni Kassára. Sőt gyalog is. Majd ha egyszer beülsz egy normális autóba, meglátod...

júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

"Majd ha egyszer beülsz egy normális autóba"


Ja azért elötte próbáld ki.

Trabant Universal 601 4 személlyel szügyig rakva motyóval egy jó Balatoni nyaraláson. A Wagyonőr is luxus sportkocsinak érződik utána.

És a trabi is öröm vót, mert nem kellett állva vonatozni.


Sok embernek nem volt, és nem is lesz "normális" autója mégis qrva jól el van. 😉

júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már. El lehet kezdeni magyarázni, hogy a csontleves finomabb mint a marhahús, de csak viccet csinálsz magadból. Én nem nézek le senkit, de szerintem jó dolog, ha az ember nem éri be az alsó kategóriával, legyen szó akármiről.


Mellesleg aki 30-40 éves korára nem jut el oda, hogy mondjuk 2 millióért autót tudjon venni, az valamit nagyon rosszul csinál az életben...

júl. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Azta piccs, ilyen érdekes szidalmazó fotelszarmurájt is ritkán látni. De 99%, se autó, se jogsi, járművet nem vezetett még, egyszer sem.

Figyelj ide, nekem itt van a garázsban egy 200 lóerős Lexus, meg egy 75 lóerős 1.2es g astra kombi, evvel húzom az utánfutót, amikor a Masterem szervizben van. De mesélj még, mennyire élhetetlen a WagonR, nagyon jókat nevetek a tudatlanságodon

júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Nekem van (szerintem) 🤣 Skoda Octavia 3-al járok. Igaz majdnem a leggyengébb (110Le), de nekem nagyon tetszik. Mellette igás közlekedő edénynek van egy Skoda Favorit is. Azzal is mentem a múlt héten vagy 150Km-ert, azért ki bírtam. Több ismerősöm is jár napi szinten "nem normális autóval" pl F Astra, Ignis, Megane I, valahogy elvannak. 😉
júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!