Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki WagonR+ heti két...

Suzuki WagonR+ heti két alkalommal autópályára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Munkám miatt sajnos úgy adódott, hogy heti kétszer autópályán kell mennem 100 km-t a saját autómmal. Ami egy 2003-as Suzuki WagonR+ 1.3 76 lóerős motorral. Rendszeresen karbantartott és szervizelt autó, km sem sok benne korához képest. Szerintetek bírni fogja? Mert tudom, hogy nem autópályára való autó…

júl. 3. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyi meg sem kottyan sem neked, sem az autónak. Tulajdonképpen ez semmi, még egy mini autóval is vállalható lenne. Ha jó állapotú persze valóban.
júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Beállsz egy kamion mögé szélárnyékba és húzatod magad vele. Semmi baj nem lesz.
júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Bírni fogja, te kevésbé.
júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én miért kevésbé?
júl. 3. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokat ingáztam kis köbcentis régi autóval, minden nap 200km. A fülem nem bírta, rosszul hallottam kiszállás után is. Pár hónap után zajszűrős fejhallgatóval jártam. A mentőt, forgalmat hallani lehetett, de a folyamatosan üvöltő motort tök jól kiszűrte.
júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kocsinak baja nem lesz, mert szinte kinyírhatatlan motorok. Nyilván legyen megfelelő hűtés meg kenés de ez evidens. Igazából ez egy főleg városba való autó. Viszonylag rövid fokozatok, magas könnyű és rövid tengelytávú kasztni így tehát az aerodinamika nem az erőssége. Ezért is szélérzékeny. A hangszigetelés sem az erőssége. De baja nem lesz. Viszont egyszer előztem a pályán egy wagonert ami óra szerint kb 160-al ment. (Bár szerintem az a 94lovas változat volt.)
júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudni tudja a 130 kmh-t csak nagyon rossz a doboz formája miatt befalja a 6,5-7 litert meg dobálja a szél. Régi swiftem jobb mert áramvonalas, 5,3 litert eszik 100 on nyáron pályán 130 kmh körül.
júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4


Kényelmetlen, megsüketülsz stb

júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mad Max2 ***** válasza:
84%
Fura lenne ga egy autó nem bírna azt hogy használják😉
júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!