Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nagyon gazdagok lennétek,...

Ha nagyon gazdagok lennétek, Ti tartanátok egyszerre egy autónál többet? Ha igen, minek?

Figyelt kérdés
Biztos van aki jelenleg is több autót tart… Azért írom, hogyha nagyon gazdagok lennétek, mert hogy meg vehetnétek azt az egyet, amelyre tényleg vágytok. Akármennyibe is kerül. Kellene e még egy másik az álomautótok mellé?

júl. 9. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Mi családi autónak megvettük a magunk álomautóját, de emellett megvan a korábbi is. Egy régebbi autó adója, biztosítása már nem jelentős kiadás és amíg megbízhatóan működik, használjuk a régi autót is. Azt már kevésbé kell félteni.
júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Egy a hétköznapokra plusz egy esetleg kettő hobbi célra.
júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Most is több van, 4 egész pontosan.

Terepjáró párti vagyok, így gondolom ki lehet következtetni milyen szegmens lenne az "álomverda".

júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Én speciel:


- Tartanék egy napi járós autót. Valami régebbi 1.5 vagy 1.6 szívó benzin, amit lehet gyilkolni és azért erő is van benne.


- Tartanék hobbi célra 3-4 db, benzines sportautót. Ebből egy cabrio lenne, a többi coupé. BMW, japán autók. Esetleg még itt elférne egy amerikai izomautó, de az már talán túlzás lenne. :-)


- Tartanék egy böhöm nagy luxus dízel terepjárót a családi utazásokhoz, nyaralásokhoz. BMW X széria vagy Audi Q széria.


- Tartanék egy szuper kategóriás sportautót. Pl. Mercedes-AMG GT 63, nagyon tetszik formailag és műszakilag is kiváló megoldások vannak benne.


- Ha pedig nagyon-nagyon gazdag vagyok, vennék egy új Koenigsegg modellt.

júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok nagyon gazdag, párom és én is magyar átlaghoz mérten elég jól keresünk de "nulláról" indultunk abban az értelemben hogy nem kaptunk a seggünk alá otthonról semmit, így pedig hiába keresünk jól, annak mindig megvolt a helye, nincs nagy habzsidőzsi.


Viszont mivel autób*zi vagyok, már nagyon rég óta van két autóm. Egy járkálós, ami nagyon sokáig valami párszázezres olcsóautó volt, és egy hobbi, amit szeretek de nem használnék minden nap több okból kifolyólag (féltem, drága / nehéz a fenntartása, sokat fogyaszt stb). A hobbiautó így ritkábban szarik be és jobban lehet rá vigyázni, a járkálóssal gazdaságosabb a kötelező köröket lefutni. Plusz páromnak is van még egy autója, így összesen 3 van a háznál.

júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem, egy autó nekem elég, mivel azzal csak a munkába vagy suliba járok. Amikor csak lehet a családi autót használjuk, mert azért az kellemesebb. Persze ha tudnék jobb megbízható munkábajáróst venni, mondjuk egy olcsóbb használt Lexust jó állapotban, akkor arra szívesen lecserélném a mostanit.
júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


De #5.


Azt mondod, hogy azért van egy járkálós olcsóbb autód, mert az igazit azt “féltem, drága / nehéz a fenntartása, sokat fogyaszt stb”…


Ha igazán gazdag lennél, nem elégednél meg, hogy mindennap azt használod? Ha meg baja lesz, megjavíttatod bármennyiért, vagy veszel egy másik ugyanolyat.

júl. 9. 12:32
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem, de motort igen :D
júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gazdag lennék, a legnehezebb választás a jó söfőr megtalálása. Amikor szabadnapos, akkor elmennék csavarogni a Bentley-mmel, hogy formában maradjak.
júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1. De a 2. autó már nulláról indul nincs bónusz.
júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!