Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért pont a GOLF lett a...

Miért pont a GOLF lett a hülyegyerek verda?

Figyelt kérdés
90%-ban miért ezeken van Lexus lámpa, repedt fazék kipufogó, "nagyzene"???
2010. okt. 31. 16:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A Golf semmi más, mint egy A-ból B-be autó. Amivel semmi gond sincs, csakhogy magyarországon sajnos a VW aminek a neve hangsúlyozandóan NÉPAUTÓT jelent presztízsmárka. És gőzöm sincs, hogy miért.
2010. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
azt hittem hogy az f astra vagy a calibra a hülyegyerek autó O.o
2010. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

No azért ez az egész dolog ennél összetettebb! A VW Bogár mánia volt a dolog alapja. Csak ahogy a Bogarak kezdtek elörgedni, így a bogaras társadalom két részre szakadt. A bogarasokra, akik immár, mint veterános, "műkincs"-tartó és ápoló emberek, illetve a modernebb VW-k felé fordultak azok, akik a Bogárban sem a veterán klasszikust látták.

Aztán persze sokféle stílus van. A legelterjedtebb a "CULT" stílus. Ezek az autók a letisztultságot és a funkcionalitást hirdetik, rendkívül igényes kivitelben. Ültetett futómű, sok esetben eltávolított kilincsek, belül szépen bőrözve minden stb stb. A "RAT" (patkány) stílus hívei pedig az üzembiztos autójukat látják el (ratyi-gagyi romhalmaz) imidzsel, ami persze megtévesztő. Aztán a feltűnési viszketegek, a vélt "egyediség" jegyében nyúlkálnak a Golfokhoz ilyen lexuslámpás, neonos, Porschefelnis, tücctücczenés stílusban.

A saját véleményem az, hogy a Golfok valóban A-ból B-be népautók. Ami azon belül figyelmet érdemel azok a Cabrio-k és a GTI-k. Illetve rövid ideig volt gyártásban a Golf Country, afféle mini SUV-előfutár jelleggel. Viszont az általam említett altípusok is lassan a "műkincs"-kategóriába fognak tartozni. Túl drágák lesznek a "hülyegyerekek" pénztárcájához.

2010. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azért kicsit mellélőttél ezekkel a stílusokkal. A cult-ba nem tüntetik el a kilincset, nem bőröznek belsőt, max csak gyári anyagból, gyári formára. És leginkább ebbe tartozik bele, az álltalad hülyegyerek kategóriába sorolt porsche felnis mutatvány is. Ezek az autók általába gyári állapotúak, gyári belsővel, csak épp annyi h ületve van+nagy felni (merci,audi,bentley,bbs,stb...)
2010. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ok, lehet hogy igazad, köszönöm a kiegészítést. Senkit nem akartam félrevezetni, csak inkább valami alapot adni a bogarazástól a golfig tartó útról.
2010. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
jaja, elég széles kör bogarazik. Az idősebb korosztály azért m a fiatal korára emlékezteti, a fiatalabbak meg m a retro hullámukat élik :D
2010. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert a sok frissen jogsizott hülye gyerek ezzel "keménykedik" persze szánalmasan... A másik ilyen autó a rommá "tuningolt" Swift. Persze csak addig amíg fel nem csavarodnak egy oszlopra.
2010. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én sajnálom ezeket az autókat...az astra f és a calibra is ilyen
2010. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele kedves Kérdező! Használd egészséggel!
2010. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szép egy igényesen megtervezett és elkészített tuning Golf!

A ráköltött pénz meg kb egy másik autó ára(chip,kipuf rendszer,felnik,ülések,átalakítások-munkadíj,fényezés,zene..stb..) tehát szerintem ez nem az olcsó "hülyegyerek" kategória már.


Azért mert egy pár fiatal srác megörökli a családból és rak rá egy nyitott dobot,meg fóliát,még nem kell a tuning Golfot degradálni :)))


Láttam én már minden típusban sportkipufogóstucctucczene hallgatósmostélemalázadókamaszkoromhagggyyámá' srácokat...de majd kinövik.


(Egy NEM Golf tulajdonos :))

2010. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!