Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem hajlandó felmenni a...

Miért nem hajlandó felmenni a az új féltengely csukló a féltengelyre?

Figyelt kérdés
Az alany egy Renault Twingo 1.2 16v. Szeretném kicserélni a bal oldali féltengely csuklót. A régi lejött kalapáccsal de az új egyszerűen nem hajlandó minimálisan sem felmenni. Már azt is megpróbáltam, hogy beraktam a csuklót a kerékagyba és úgy összeütni de így sem. Rommá zsíroztam már a tengelyt és a csuklót is de hiába próbálom felütni nem hajlandó. Létezik esetleg ,hogy több fokszámú tengely is van és emiatt nem lenne ez jó rá? Vagy milyen tippetek lenne? Köszönöm mert már az agyam eldobom tőle. Máskor ez fél óra alatt megvan.

júl. 7. 15:15
 1/4 krwkco ***** válasza:

"Létezik esetleg ,hogy több fokszámú tengely is van és emiatt nem lenne ez jó rá?"

Ha ez felmerült, miért nem számolod nmeg a fogakat a tengelyen és a csuklón? És megmérhetnéd az átmérőket tolómérővel.

júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem rá való, vagy a zégergyűrű szopat. Neked kell látni, hogy mi a fennakadás tárgya, mi nem tudhatjuk.
júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg többféle változattal volt szerelve, évjárattól motorvariánstól függően. A webshop meg kiadott egyet, hogy jó hozzá, de mégse.
júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

+1 a 2-esnek


A zégergyűrű szokott szopatni, túl “tág” már, próbálj meg szorítani rajta kicsit

júl. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!