Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek ha nem...

Milyen autót vennétek ha nem egy két évre szólna, hanem akár 15 és még több?

Figyelt kérdés
Prémiumot bmw , audi , merci ezeket ne..az ár.. max 38 000 euro..nekem fontos hogy legyen ereje.. legyen nyomatéka.. azért szép is legyen.. kinek mi van kinézve, melyik márka szimpatikusabb? Korrektebb? Új autóban gondolkodom..

#Új autó választás, legyen benne erő, nyomaték, szép autó
júl. 6. 13:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
65%

[link]


2005 előtti japán vagy német szívó benzines autót, akár egy alap felszereltséggel, aminek rendben van a motorja és kasztnija is egybe van.

júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Szolovjov ***** válasza:
0%
Nem kell szervízbe járni egy használttal sem, a férfi megjavítja magának. Új autók közül a legjobb ár/érték arányú a Dacia. Simán azt vennék. Mára már dizájnban is igen jók.
júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
62%
9 éves Civic-el soha nem jártunk szervízbe (alap karbantartáson kívül) és 3 éves volt mikor használtan vettük...
júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
50%

Én speciel egy Camry-t vennék, de a RAV4 is jól sikerült autó ha SUV-t preferálsz. Egyik sem versenyautó de egyáltalán nem lomhák.

Amúgy meg nem értem mi a fsz itt a vita tárgya, teljesen érthető ha a kérdező 15 misiből új autót akar.

júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%

38 ezer euróból új autót vennék de valami racionálisabb döntést hoznék és nem BMW-t vennék, márha egyáltalán lehet kapni új BMW-t ennyi pénzért.

Inkább egy Toyota Corolla, Auris, Rav4 vagy valami hasonló megbízható autót.

Ha hosszú távra kell akkor fontos hogy legyen benne sok extra és megbízható típus legyen.


Személy szerint ha 38 ezerből gazdálkodnék akkor nem vennék új autót hanem egy 10 év alattit kevés km-el és mindenképp átnézetném vásárlás előtt, így nem menne el mind a 38 ezer autóra. Ha csak autóra költhetem a pénzt akkor az érvényes amit először írtam

júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
75%
#15 Gondolom Andre Lotterer 3x-os LeMans győztes is baromi csóró lehet, mert egy 1984-es autóval mászkál napira :D :D
júl. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
66%
Na jah. Egyébként Jay Leno garázsa is tele van régi autóval, talán még gőzhajtású is van neki. Pedig ő minden csak nem szegény.
júl. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Hát igen, mivel ez sok embert zavar, mert vehetne újakat is. De nyilván nem mindeki akarja kompenzálni a testi vagy lelki hiánnyosságait. Bár rajtad látszik, hogy nem kicsit vagy frusztrált.
júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
79%
Na már megint itt az új autó fétises 165 centis, mikro pénisszel rendelkező lelki nyomorék, akit az anyja kiskorában telefon szoptatott. Elő példája vagy annak mikor a magzat helyett a placentát "nevelik" fel. 😁
júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
59%
#19, jaaa.. te vagy a mercédeszre recsiző, aki szerint mindenki másnak csak f astrája, meg swiftje lehet, ugye.
júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!