Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos autokba ugyanolyan...

Elektromos autokba ugyanolyan klima berendezés van mint a benzinesbe, dizelbe vagy masmilyen?

Figyelt kérdés
júl. 6. 06:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#20 De még mindig nem tudjuk, hogy az ékszíj és hosszbordásszíj között mi a hasonlóság, sőt, mitől "ugyanaz" a kettő. Könyörgöm mondd már el, hát belehalok a kíváncsiságba. Tanulni szeretnék és fejleszteni a tudásomat, te meg útját állod ennek. 😕
júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 teelapo válasza:
még egy fontos dolog: a belső égésű autóknál van egy csomó teljesítmény tartalék; nem sokat számít mennyi energiát vesz el a légkondi (ott is látszik a fogyasztásnövekedésen, de nem durván). Az elektromosoknál sokkal kevesebb a rendelkezésre álló energia (az akksiban), ezért a jobb elektromosok nem sima légkondival, hanem hőszivattyúval mennek. Ez a hűtésnél ugyanazt jelenti, de fűtésnél sokkal jobb "hatásfokú" mint a sima elektromos fűtés. Belsőégésű motoros autónál nagyon ritka a hőszivattyús fűtés.
júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#21


Szerinted érdekelsz annyira hogy adjak egy normális választ? 🤣🤣 Csak nevetek itt rajtad. Funkcionalitásában ugyanaz a kettő, nyilván a műszaki részben igazad van és vannak különbségek, de nem vagyok sem mérnök, sem autószerelő. Itt nem arról van szó, hogy igazad van-e, hanem hogy miért vagy annyira nagyon frusztrált, hogy vadidegenek kioktatása egy teljesen jelentéktelen témában okoz neked örömet. Nyilván a valóságban egy elnyomott kis cigicsikk szintjén mozoghatsz. Az okoskodó kis fajtádat nagyjából fél perc alatt rendezi le egy normális ember, aki megunta a stílust. Én is hasonlóan járnék el veled. Na további jó vergődést, élettelen barátom.

júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#23 Itt vagyunk egy oldalon, ahová az emberek azért jönnek, hogy tanuljanak és válaszokat kapjanak. Én próbáltam tenni azért, hogy ez így is legyen és ne kapjon valaki fals információt, azaz ne tanuljon meg hülyeséget, csak mert valaki olyan laikus, mint te, mégis válaszolni támad kedve. Igaz, hogy nem értesz a témához, közöd sincs a szakmához. Nyilván a kérdező valós válaszokra kíváncsi, nem pedig kitalált hülyeségekre.


Vannak olyan dolgok, amik fölött szemet lehet húnyni, mert jelentéktelen tévedés. Ez nem ilyen. Azt írod: "Funkcionalitásában ugyanaz a kettő", oké, és? A lánc és a szíj funkcionalitása is megegyezik, pontosan ugyanarra a célra alkalmazzák mindkettőt, akkor szerinted a lánc és a szíj is "ugyanaz"? Mert ugye ezt a szót használtad... "ugyanaz"...


Nevethetsz rajtam nyugodtan, nem igazán zavar. Én segíteni vagyok itt és elég régóta stabilan a top 10-ben vagyok, szóval úgy érzem, hogy nem rossz az, amit én itt csinálok, szóval nem nagyon hat meg a véleményed. Ez a buta emberek ismérve, hogy akik többet tudnak náluk, azokat kigúnyolják. Ebből származnak a "stréber", "kocka" és egyéb iskolai gúnynevek. A buták mindig is irigyek voltak a tudásra és az irigység személyeskedő támadásban nyilvánul meg. Nyilván te is egy kisiskolás szintjén vagy még, de egyszer hátha felnősz.


További jó nyári szünetet, kisiskolás barátom.

júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!