Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos autokba ugyanolyan...

Elektromos autokba ugyanolyan klima berendezés van mint a benzinesbe, dizelbe vagy masmilyen?

Figyelt kérdés
júl. 6. 06:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Van amelyikbe azt írják hogy hőszivattyús, bár nem tudom hogy az milyen.
júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
#10 Már hogy lenne ugyanaz?
júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Édes istenem de buta vagy.
júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#13 Hát ez nem igazán nevezhető érvnek. Ha olyan buta vagyok és te annyira okos, akkor gondolom nem esik nehezedre megmagyarázni, hogy mitől lesz két alapjaiban különböző dolog "ugyanaz".


Halljuk, halljuk!

júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
Na itt van egy nagy mérnökúr, aki azzal éli ki mindennapi frusztrációit, hogy nevet mindazokon, akik nem különítik el teljesen a hosszbordásszíjat az ékszíjtól...
júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#10 Az ékszíjnak rendszerint a szíj hosszanti irányához képest merőlegesen vannak "fogak" míg a hosszbordás szíjnak mint a neve is mutatja hosszában vannak V alakban mélyedések. Az előbbinél a "fogak" hajtják meg a segédberendezéseket míg a hosszbordás szíjnál maga a súrlódás.
júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#15 Tényleg annyira nehéz elismerned, hogy nem tudod mit beszélsz és tévedtél?
júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#17


Vergődj tovább 🤣🤣🤣🤣

júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#18 Én? Itt játszod az agyadat, de annyira szánalmas vagy, hogy még a tévedést sem vagy képes elismerni, mert az életben csak az az egy örömöd van, hogy az interneten okoskodsz. Én meg ugyebár ezt az egy örömöt is elvettem tőled, szóval abszolút megértem, hogy mérges vagy rám. :)
júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
🤣🤣
júl. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!