Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokat járok 4-500 km távra...

Sokat járok 4-500 km távra külföldre, még ne kacsintgassak az elektromos autók felé?

Figyelt kérdés
Egy autót akarok, nincs szükségem otthoni és hosszútáv autóra, Tesla nagyon határeset, de csábít, beleférnék a 4-500 km hatótávra? Viszont külföldön van, hogy hetekig nem használom. Maradjak a dieselnél?
júl. 4. 12:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem, de hosszútávon sem. Jelenleg a dízelek a nyerők ilyesmire (ja várj, még mindig).
júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Se pótkerék, mert azt is kihagyták belőle, a franc egye meg, világ marhasága, ott is akku van. És ha belemész egy szögbe a puszta közepén nyaraláskor? Akkor majd várod a szervizautót és fizeted rá a gatyád, hogy hoz neked kereket? Ez agyrém!!!"

Nem akarom védeni az elektromosakat. Kifejtettem fentebb, hogy miért nem vennék én se. De a biturbós dízelemhez sem járt alapból pótkerék. Mankókereket felárért kellett külön rendelni hozzá. Egyébként alapáron csak egy defektjavító készlet, meg levegő van a helyén. Már jó ideje trend lett, hogy ezen is spórolnak, költséget csökkentenek a gyártók. Ha a puszta közepén, külföldön, vasárnap éjjel, szakadó esőben defektet kapsz, amit ezzel a kerékbe fújható trutyival nem tudsz átemenetileg összegányolni, akkor így jártál, hívj trélert, nem a gyár gondja...

júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tothp ***** válasza:
12. Ha döntenem kéne, hogy miért ne vegyek "villanyosat", nekem se a pótkerék jutna eszembe először. Egy csomó minden más igen. De elsősorban a bizalmatlanságom.
júl. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!