Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robbantál már le azért mert...

Robbantál már le azért mert kifogyott az üzemanyag?

Figyelt kérdés
Autóval vagy motorral voltál? Milyen messze voltál a benzinkúttól? Elmentél benzinért gyalog vagy valaki hozott neked?
júl. 2. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Autóval egyszer, de városon belül. Vagy rossz volt az üzemanyagszint érzékelő, vagy a lámpás kereszteződésnél, ami lejtett, pont úgy álltam meg, hogy nem indult újra, nem tudom, de nem jelzett minimumot. Kicsit visszagurultam és leálltam az út szélén, majd megkértem valakit, hogy hozzon egy kanna benzint. Motorral már többször is közelebb voltam ahhoz, hogy kifogyjon, főleg külföldön 1000 km-re otthonról, de sikerült még időben találnom töltőállomást.
júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem, de apám többször is. Olyankor mehettem "menteni" Egyszer pont a benzinkút előtt állt le neki az autója, és még pont betudott gurulni. 😂😂
júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem fogyott ki, csak motoron nem tartalékon volt a benzincsap, úgyhogy megállt. (Nincsen se szintjelző, de még felvillanó lámpa sem, hanem amikor megállna, ügyesen tudni kell, hova kell a tank alatt nyúlni, mert ha megáll, és utána kapcsolod, önindítózhatsz jó sokáig, mire megszívja magát.) Ami fura, hogy 16 liter a tank, 3 liter a tartalék, de csak 11 liter fért bele, amikor tankoltam - biztos bele volt már az aljába rohadva. Szóval nem volt tragédia, mondjuk ez kétszer történt meg, egyszer hídon, másodszor gyorsforgalmi úton kb. 0 padkával. Szóval nem volt túl veszélytelen ott megállni és próbálni életet lehelni belé. Azóta mindig tartalékra van állítva a csap, és biztos tudna 200-230 km-t menni, de amint 170-en áll a napi számláló, már keresem a kutat.
júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, negyed tanknál mindig tankolok, ahogy kell.
tegnapelőtt 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult elő, hogy kifogyott a benzin, de még pont begurultam a kútra.
tegnapelőtt 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

96 óta vezetek, a 2-5 ezer forintért tankolok kategória vagyok, szerinted? :D

De újabban már berendszeresítettem egy hátizsákot, amibe a kannát rakom, mert ultragáz így kannával gyalogolni az országút mellett.

tegnapelőtt 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
AZ nem lerobbanás, az egy balfaxság.
tegnapelőtt 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam pont írni, mint hetes. ^
tegnapelőtt 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6, akkor nem lenne egyszerűbb egy feltöltött kannát rakni a csomagtartóba? :D
tegnapelőtt 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
anno rometen elfelejtettem kinyitni a benzincsapot es pont egy keresztezödesben hörgött le az a mocsok... :D
tegnapelőtt 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!