Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Totálkáros autóval mihez...

Totálkáros autóval mihez kezdjek ? (suzuki) Biztosító mit fog mondani miután kigondolták,hogy mennyit fizetnek ?

Figyelt kérdés
júl. 2. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Totálkárnál a piaci ár alatt fizetnek egy kicsivel.
júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mit jelent ez? 500 ezret érő autónál mennyit fizetnek totálkár esetén?
júl. 2. 20:37
 3/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Lehet 100-500 ezer között bármennyi.
júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#2 Azt jelenti, hogy megnézik a piacot mennyibe kerülne ilyen felszereltségű, nem sérült ebből a típusból és az az ár alá mennek. Ha ebből a típusból a legolcsóbb ilyen felszereltséggel a neten 500-ért van hirdetve, akkor 400-450 körül kaphatsz. Aztán lehet rosszul tudom.
júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

De Suzuki micsoda? Régi Swift? Újabb Swift? Ignis? Wagon R?

Mennyire totálkár? Az is kérdés...

Amúgy miután fizetett a biztosító, a te dolgod mit csinálsz vele... Megjavíttatod, megpróbálod elpasszolni, leadod bontóba, stb.

júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

amikor nekem összetörték a kocsimat és gazdasági totálkáros lett(az enyém használható maradt még évekig használtam, a hátulját tolták beljebb) a biztosító ajánlott egy összeget, elutasítottam mert ennyiből nem javítható stb blabalbla, te is ezt tedd, utána többet adtak

+ jött egy email egy felvásárlótól hogy mennyit adna a "roncsért"

júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Haverom első autóját 200ezerért vette. kb. 2 évvel később egy ételfutár nem állt meg a Stop táblánál mert sietett, így bele is ment haveromba, a kocsit totálkárosnak nyilvánította a biztosító és adott 220ezret. Nem tudom mi alapján sikerült ezt az összeget kikalkulálniuk.
júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 Pl. inflálódott a pénz és ráköltött 1-200 ezret a kocsira. Még mindig veszteség, mert 3-400 ezerbe van a kocsi és 220-at kap vissza belőle.
júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hatos nekem nem használható. Nem akarok hülyeséget mondani de küldtek e mailt a biztosítótól amiben felsorolták a bajokat. A oszlop B oszlop elment. Lehet nincs is a b oszlop csak rosszúl emlékszem. Rengeteg bajt felsoroltak. Másik meg,hogy a te kocsidat a biztosító meghirdette valahol,hogy lett volna vevőd rá?
júl. 2. 21:34
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyébként mondtuk telefonon,hogy most költöttük 85 ezret rá. Mikor bejelentettük. Mondta a nő,hogy korához képest fasza állapotban van. Vagy volt. Na remélem azért jól kapok. Nem biztos,hogy szeretnék már vele foglalkozni
júl. 2. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!