Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsó kerekes autóval lehet...

Hátsó kerekes autóval lehet sólyázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Autóváltás előtt állok, és elsőkerekes autó után, most egy bmw-n gondolkodom, egy 5 méteres hajót használok.

Sólyázás szempontjából van bárkinek tapasztalata hátsókerekes autóval?

Relatív meredek leeresztő van a környéken, és a mostani autóm is épphogy felszedi a csónakot.

Tekintve , hogy a hajtott kerék vízbe kerül, félek, hogy még inkább nem alkalmas rá.

Köszi a válaszokat.



#autó #hajó #BMW #Duna #Sólyázás
júl. 2. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Az nem csökkenti számottevően a tapadást, hogy vízben van a kerék alja. Nem tudom, hogy milyen BMW-t akarsz venni, de jó eséllyel nyomatékosabb a mostani autódnál, tehát akár még könnyebb is lesz vele. Egyébként szűk 20 éve gyárt összkerekes autókat is a BMW (xDrive).
júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb/könnyebb lesz vele felhúzni. A meredek miatt hátra tolódik az autó súlypontja, megnövelve ezzel a hátsó kerekek tapadását. Max, ha sáros, iszapos a sólya, akkor lehetnek gondok.
júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szolovjov ***** válasza:
Szerintem is jobb, mint a fronthajtású. Mondjuk a fronthajtás semmire nem jó, csak olcsóbb a kivitelezése.
júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!